Metin2 Jungel
Köszöntünk a Fórumon Smile
Metin2 Jungel
Köszöntünk a Fórumon Smile
Metin2 Jungel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Metin2 Jungel Hivatalos Fóruma
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Eventekkel kapcsolatban.... :)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
[SA]Tarzan
Web Admin
Web Admin
[SA]Tarzan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Sep. 20.
Age : 31

Eventekkel kapcsolatban.... :)  Empty
TémanyitásTárgy: Eventekkel kapcsolatban.... :)    Eventekkel kapcsolatban.... :)  Empty2012-10-14, 04:38

pirat Sziasztok! Smile Ide kérném az eventekkel kapcsolatos észrevételeiteket, ötleteiteket! Smile



Előre is köszönöm a segítséget! Smile


További szép napot, sziasztok.


A hozzászólást [SA]Tarzan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-10-14, 09:01-kor.
Vissza az elejére Go down
Nereus

Nereus


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Oct. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Ajka

Eventekkel kapcsolatban.... :)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eventekkel kapcsolatban.... :)    Eventekkel kapcsolatban.... :)  Empty2012-10-14, 05:08

Sziasztok!

Nekem különös képpen tetszett a tanaka event is mert sok yangot farmoltam amiből szépen ki p-ztem a skilleimet és letörhettem egy srác szarvát!

nah de mindegy! az én ötletem Hétvégente legyen csak event! és Néha 1-2 napos Holdfény kincsesláda máskor meg boss metin és tanaka event egybe! és ahogy lesznek 80-100as karakerek egy pvp-event is jól jönne Razz

lehetne például OX is és még bújócska event is tökéletes!

Más igazából nem jut eszembe de ha még eszembe jut tuti irok! Smile


Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002629314606
[SA]Tarzan
Web Admin
Web Admin
[SA]Tarzan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Sep. 20.
Age : 31

Eventekkel kapcsolatban.... :)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eventekkel kapcsolatban.... :)    Eventekkel kapcsolatban.... :)  Empty2012-10-14, 09:00

Nereus írta:
Sziasztok!

Nekem különös képpen tetszett a tanaka event is mert sok yangot farmoltam amiből szépen ki p-ztem a skilleimet és letörhettem egy srác szarvát!

nah de mindegy! az én ötletem Hétvégente legyen csak event! és Néha 1-2 napos Holdfény kincsesláda máskor meg boss metin és tanaka event egybe! és ahogy lesznek 80-100as karakerek egy pvp-event is jól jönne Razz

lehetne például OX is és még bújócska event is tökéletes!

Más igazából nem jut eszembe de ha még eszembe jut tuti irok! Smile



Kedves Nereus. Gratulálok a Skillek-hez! : )

Tanácsodat megfogadva Alakítom a Menetrendet! : )

Várom a További Javaslatokat : )
Vissza az elejére Go down
moni0010

moni0010


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Öcs

Eventekkel kapcsolatban.... :)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eventekkel kapcsolatban.... :)    Eventekkel kapcsolatban.... :)  Empty2012-10-14, 21:34

Sziasztok Smile

A holdfény láda event ötlet tetszik Wink Nem én döntöm el mi legyen benne ,de mondjuk 1-2 optoló vagy fejlesztési cucc,esetleg boss hívók amiket kilehet nyitni és akkor mindenki a szintjének megfelelő bosst ölheti nem lesz tele a fél map bossokkal Razz Vagy még mehetne bele metin kő hívó is Very Happy Nah jó befejezem Smile

Nekem sok ötletem nincs eventre ,mert Nereus beelőzött, de töröm a fejem még Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eventekkel kapcsolatban.... :)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eventekkel kapcsolatban.... :)    Eventekkel kapcsolatban.... :)  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Eventekkel kapcsolatban.... :)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Metin2 Jungel :: Metin2 Jungel Player Részleg :: Event Öteltek :)-
Ugrás: